ПАОК с се класира за четвъртфиналите в Лигата на конференциите.

...

ПАОК с Десподов съсипа Динамо Загреб с 5:1

ПАОК с се класира за четвъртфиналите в Лигата на конференциите. Гръцкият тим отнесе с 5:1 Динамо Загреб в реванша от осминафиналите и с общ резултат 5:3 продължава напред.

Капитанът на българския народен тим Десподов се появи в игра от пейката през второто полувреме. Той записа асистенция за четвъртия гол, а малко по-късно създаде и дузпа в интерес на ПАОК.

Черно-белите поведоха с 3:0 още преди почивката. Баба откри резултата в 27-ата минута, а шест минути по-късно Сучич си означи автогол. Брендън Томас повиши на 3:0 три минути преди края на първата част.

Арбер Хожда върна един гол в интерес на първенеца на Хърватия в 49-ата минута. Кирил Десподов влезе на терена в 68-ата минута, заменяйки Тайсън. Той подаде на Константинос Колиеракис за 4:1 в 73-ата минута. Три минути преди края Десподов беше съборен в наказателното поле от Йосип Мишич и Живкович оформи крайното 5:1 от бялата точка.

Напред в Лигата на конференциите не престават още Фиорентина, Виктория Пилзен и Юнион Сен Жилоаз.
Източник: flashnews.bg