Пакистан все още не е получил официален отговор от Иран

...
Пакистан все още не е получил официален отговор от Иран
Коментари Харесай

Пакистан чака отговор от Иран за мирните преговори със САЩ

Пакистан към момента не е получил формален отговор от Иран по отношение на присъединяване в мирните договаряния със Съединени американски щати, в началото планувани за вторник, оповестява Агенция Франс Прес.

Министърът на информацията на Пакистан Атаулах Тарар съобщи, че страната е в " непрекъсната връзка с иранците " и е положила " откровени старания " , с цел да убеди Техеран да взе участие във втория кръг от договарянията.

Министърът подсети по кое време приключва  прекратяването на огъня, наблягайки, че решението на Иран преди приключването това е " сериозно ".
 Тръмп няма желание да удължава примирието в Иран
Тръмп няма желание да удължава примирието в Иран

Бомбардировките ще продължат, в случай че не бъде реализирана договорка

Припомняме, че президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп отсече, че няма желание да удължава примирието с Иран. Това съобщи той в изявление за CNBC.

По думите Съединени американски щати са в мощна преговорна позиция с Иран и ще реализиран " огромна договорка ".

Тръмп уточни, че няма доста време за реализиране на договорка. Според него може да се сложи " доста добра основа ", в случай че Техеран и Вашингтон се спогодят.

Той означи, че Иран няма различен избор, с изключение на да изпрати делегати в Пакистан за договаряния със Съединени американски щати. По думите му Съединени американски щати не се занимават с " най-милите хора ", само че го вършат сполучливо.

Тръмп добави, че бомбардировките ще продължат, в случай че не бъде реализирана договорка.
 Тръмп: Сделката с Иран ще бъде
Тръмп: Сделката с Иран ще бъде " доста по-добра " от предходните

Отрича, че е под " напън " да подписа сделка
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР