O’Smach, Камбоджа (AP)-разбито стъкло, изгоряли мотоциклети и изгорял бюст на

...
O’Smach, Камбоджа (AP)-разбито стъкло, изгоряли мотоциклети и изгорял бюст на
Коментари Харесай

Камбоджийците се връщат в сцени на унищожение, след като бягат от границата, борейки се с Тайланд

O’Smach, Камбоджа (AP)-разбито стъкло, изгоряли мотоциклети и изгорен бюст на Буда, очакваше 63-годишния Сот Сим, до момента в който се върна в дома си в селото на франг. Разселените хора както в Камбоджа, по този начин и в Тайланд стартират да се впускат у дома, някои откриват персоналните разноски за съвсем седмичния конфликт, което докара до гибелта на най-малко 41 души и разсели повече от 260 000 други.

Soth Sim реши да се върне в дома си в провинция Oddar Meanchey в Камбоджа, която е на 15 километра (на 9 мили) от границата с провинция Сурин в Тайланд, като преустановяване на огъня сред двете страни от Югоизточна Азия наподобява се заемат, макар обвиняванията в нарушавания.

и неговото семейство на осем от осем години, като разстройство в лагера в Баткхао, наподобява, че е осем на осем, макар обвиняванията в нарушавания.

той и неговото семейство на осем на осем възможни лагери. (35 мили), когато стрелбата стартира предишния четвъртък.

Светлината се стичаше в къщата на Сот Сим през...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР