Овсянникова бе призната за виновна от административен съд в Москва,

...
Овсянникова бе призната за виновна от административен съд в Москва,
Коментари Харесай

Мария Овсяникова отново бе осъдена, този път че ”дискредитира руската армия”

Овсянникова бе приета за отговорна от административен съд в Москва, че е дискредитирала съветската войска, Тя би трябвало да заплати санкция в размер на 40 000 рубли (близо 650 евро). Самата Овсянникова заяви това в Телеграм.

Нейният юрист, Дмитрий Захватов, сподели пред Агенция Франс Прес, че журналистката е била наказана поради обява във Facebook. В края на предишния месец Овсянникова към този момент бе наказана да заплати санкция за същото нарушение, посочи Българска телеграфна агенция.

Две такива санкции в период по-малко от шест месеца отварят пътя за търсене на наказателна отговорност от журналистката, което може да докара до доста по-тежки юридически последствия за нея, отбелязва Агенция Франс Прес.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР