ОУКЛАНД, Калифорния (AP) — Джейк Майерс удари хоумър с три

...

Верландър удари 9, изпревари Грег Мадъкс за 10-ти в списъка за всички времена, докато Астрос победи А с 6-3

ОУКЛАНД, Калифорния (AP) — Джейк Майерс удари хоумър с три ръна, с цел да подчертае шест ръна на Хюстън четвърти ининг, който поддържа победния старт на Джъстин Верландър и Астрос победиха Оукланд Атлетикс с 6-3 в петък вечер.

Верландър (3-2) удари девет над шест ининга, с цел да надмине члена на Залата на славата Грег Мадъкс ( 3,371) за 10-то място в листата на зачеркнатите за всички времена. Асото на Астрос към този момент има 3377. Той се отхвърли от два ръна – един извоюван – при осем попадения и не направи удар за втори следващ старт, трети в четири и общо седми път тази година.

Йордан Алварес добави двойно RBI, а Джош Хадер приключи 2-часовия и 31-минутен мач със седмото си избавяне за Астрос, които започнаха пътешестване от седем мача.

След като десничарят Рос Стриплинг (1-9) отдръпна първите девет Нападатели на Хюстън в ред, Хосе Алтуве беше определен да стартира четвърти за първия от четирите следващи попадения, в това число двукратния сингъл на Алекс Брегман.