Откриха изчезналата жена в Пловдив
Открита е 53-годишната жена, която се търсеше, откакто изчезна от дом за резистена грижа за лица с душевен разстройства в с. Гълъбово.
Нейното търсене стартира в петък, след получен сигнал в Първо районно управление (на МВР), че от обяд е в неопределеност, напомнят от полицията.
Веднага е основана организация, а информацията за издирватата жена е публикувана на всички патрули на полицията и жандармерията, кметовете на обитаемоте места в общините Куклен, Родопи и Перущица.
През всичките дни са осъществени обходи на местностите в парк " Родопи " с присъединяване на следови кучета и техните водачи от бранш " Специализирани полицейски сили ". Съдействие е оказано и от горски инспектори, туристи, колоездачи, офроуд водачи.
Нейното търсене стартира в петък, след получен сигнал в Първо районно управление (на МВР), че от обяд е в неопределеност, напомнят от полицията.
Веднага е основана организация, а информацията за издирватата жена е публикувана на всички патрули на полицията и жандармерията, кметовете на обитаемоте места в общините Куклен, Родопи и Перущица.
През всичките дни са осъществени обходи на местностите в парк " Родопи " с присъединяване на следови кучета и техните водачи от бранш " Специализирани полицейски сили ". Съдействие е оказано и от горски инспектори, туристи, колоездачи, офроуд водачи.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




