Отборите на ЦСКА до 15 и 17 години постигнаха две

...

Юношите на ЦСКА разгромиха тези на Ботев с 5:0 и 3:0

Отборите на ЦСКА до 15 и 17 години реализираха две победи над връстниците си от Ботев (Пловдив) в мачове от елитните младежки групи, играни на терена на ВТУ " Тодор Каблешков ".

В първата среща ЦСКА U15 разгроми Ботев (Пд) с безапелационното 5:0. Още през първото полувреме момчетата на Стоян Ангелов осъществиха цели 4 попадения. Георги Христанов откри резултата, откакто се възползва от подаване на Александър Кожухаров. Малко по-късно Илиян Димитров удои, откакто получи прекрасен пас от Христослав Ячев. В средата на първата част гостите си означиха автогол и резултатът стана типичен. Минути преди почивката Георги Христанов означи второто си попадение в дуела, а асистенцията бе дело на Димитър Петров.

През втората част младите " армейци " направляваха мача и се забавляваха на терена. Крайния резултат 5:0 оформи Илиян Димитров, който се разписа за повторно в срещата.

Така ЦСКА U15 продължава да е преди всичко в класирането на елитната юношеска група.

Във втория мач за през днешния ден ЦСКА U17 победи Ботев (Пд) с класическото 3:0. През първото полувреме Антоан Драгомиров даде задатък на " алените " след пас на Александър Димов.

През втората част момчетата на Ивайло Станев заиграха още по-добре и неслучайно означиха още две попадения посредством Илиан Антонов и автогол на тима на Ботев. Така младите " армейци " се поздравиха с изцяло заслужена победа с класическото 3:0.

В неделя (27 юни) съставите на ЦСКА до 15 и 17 години гостуват на Лудогорец в Разград.
 В Италия: Пропадна договорката сред ЦСКА и Болоня за Валентин Антов