Отборите на Царско село и Берое играят при в първи

...

НА ЖИВО: Царско село 1:2 Берое, пълен обрат за заралии

Отборите на Царско село и Берое играят при в първи дуел от неделната стратегия на 20-ия кръг в родната efbet Лига. Седрик Каломбо откри в седмата след необикновен гол със задна ножица, само че Джонатан Перейра изравни в 56-ата минута. Алиун Фал донесе цялостния поврат в 82-ата минута. Срещата може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата.

/ /

Срещата започва с опция за Берое в шестата минута, когато Омар Камара беше изведен отляво в половината на домакините, преодоля Иван Дерменджиев и стреля към опразнената врата, само че бранител на „ царете “ съумя да почисти пред голлинията. В последна сметка обаче беше отсъдена засада на нападателя на „ заралии “.

Минута по-късно обаче Царско село откри резултата след феноменално попадение на Седрик Каломбо със задна ножица. Давиде Витурини изрита една топка към наказателното поле на гостите, където Каломбо съумя добре да гардира кълбото от Джонатан Перейра отляво в пеналтерията и с свръхестествен удар с десния крайник, от задна ножица, трансферира Генадий Ганев за 1:0.

Играта на домакините спореше в първите минути и Пламен Крумов стреля с глава след центриране от свободен удар, само че право в ръцете на Ганев. Това се случи 120 секунди след попадението.

В 12-ата минута де откри нов късмет за "царете ". Тогава Реди Каса проби отдясно в пеналтерията и по-късно стреля към вратата, само че право в обсега на вратаря Ганев.

Десет минути по-късно и Берое погледна към вратата на своя противник, когато Даниел Генов получи в наказателното поле и стреля с левия крайник, само че около вратата.

В 31-ата минута се откри нова опция за старозагорци. Тогава Джонатан Перейра стреля рисково отдясно в наказателното поле, само че топката мина около лявата греда на Дерменджиев.

Четири минути по-късно Симеон Мечев центрира от корнер в наказателното поле, където Сиам Юсеф стреля с глава, само че над вратата.

В 43-ата минута пристигна и първият прецизен изстрел за Берое. В обстановката Камара задържа добре в наказателното поле на домакините след осъществяване на корнер, последва пас за Серкан Юсеин, който шутира тъкмо, само че в ръцете на Дерменджиев.

Десет минути след началото на втората част Реди Каса беше изведен отляво в половината на Берое и остана самичък против Ганев, след което стреля, само че вратарят избави. Впоследствие обаче беше вдигнат байрак за засада на нападателя.

Веднага по-късно обаче, в 56-ата минута, Берое съумя да изравни резултата. Христо Митев центрира от левия фланг в наказателното поле на „ царете “, а на далечната греда Давиде Витурини изпусна Джонатан Перейра, който засече топката в близкия ъгъл на Дерменджиев за 1:1.