Отборите на Славия и Хебър Пазарджик завършиха наравно 1:1 в

...

Славия и Хебър завършиха наравно в контрола

Отборите на Славия и Хебър Пазарджик приключиха наедно 1:1 в другарска среща, игра на стадион " Александър Шаламанов " в столицата.

Футболистите на Владимир Манчев поведоха в резултата още в 11-та минута на дуела с гол на холандеца Валпорт.

Селекцията на Златомир Загорчич съумяха да изравнят в края на първото полувреме, когато Ахмед Ахмедов означи хубав гол с глава, след съвършено центриране в наказателното поле на Христо Попадийн.

Всички налични играчи на Славия, които не бяха ангажирани с мачове за националните гарнитури, взеха присъединяване в срещата.

В петък, 30 септември, от 19:30 часа " белите " се изправят против Ботев в Пловдив в мач от 12-ия кръг на Първа лига.

Хебър пък гостува на Арда в Кърджали в четвъртък, 29 септември, от 20:15 часа също в мач от 12-ия кръг на футболното ни състезание.