Отборите на Севиля и Челси, които вече си бяха осигурили

...

Севиля и Челси без напрежение в следващата фаза на Шампионската лига

Отборите на Севиля и Челси, които към този момент си бяха обезпечили присъединяване в идната фаза от Шампионската лига, не позволиха изненади в последните си мачове от групите на конкуренцията.

Испанският отбор завоюва без особени усложнения визитата си на Рен с 3:1.

Кунде откри резултата след 32 минути игра, като по този метод затвърди положителното си показване до този стадий на дуела.

Атаките на севилци продължиха, само че преди почивката не се виждаше по какъв начин те биха могли да стигнат до отбелязване на нови попадения.

Това въпреки всичко се случи в продължението на първата част, когато Ен-Несири вкара за 2:0 в интерес на състава от Андалусия.

През второто полувреме играта загрубя, като бяха показани редица жълти, а като по знамение - нито един червен картон, макар множеството осъществени нарушавания.

Отново Юсеф Ен-Несири бе прецизен за 0:3 в 81-ата минута, само че 5 по-късно Рютер вкара за крайното 1:3, разписвайки се от дузпа.
 Снимка 508833
Източник:

В другата среща от Група " Е " Челси не постави неимоверни старания да стигне до успеха при семейството си на Краснодар и мачът завърши без победител - при резултат 1:1.

Реми Кабела откри в 24-ата минута, само че единствено 4 по-късно Жоржиньо бе прецизен от бялата точка за 1:1.