Отборите на Сасуоло и Торино дадоха всичко от себе си,

...

Дъжд от голове на Сасуоло-Торино

Отборите на Сасуоло и Торино дадоха всичко от себе си, с цел да се победят, само че приключиха при резултат 3:3 в първия дуел от 5-ия кръг на Серия А.

Всичко стартира с гола на Карол Линети, който след половин час игра изведе гостите напред в резултата.

Головата фиеста обаче бе непокътната за последните 20 минути на мача. В 71-ата Филип Джуричич възвърне равенството, а единствено 6 минути по-късно Андреа Белоти още веднъж върна преимуществото на гостите от Торино.

В 79-ата минута Саша Лукич усили задатъка на своя отбор, само че единствено с цел да ядоса противника, който с два светкавични гола на Влад Кирикеш и Франческо Капуто оформи крайното 3:3.

Така Сасуоло продължава с положителното си показване през този сезон и затвърди втората позиция. Торино, от своя страна, завоюва първа точка през актуалната акция.
Източник: fakti.bg