Отборите на Левски“ и Берое“ завършиха 0:0 в мач от

...

Левски“ и Берое“ не успяха да си отбележат гол

Отборите на „ Левски “ и „ Берое “ приключиха 0:0 в мач от 23-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион „ Георги Аспарухов “.  Домакините играха повече от 20 минути с човек повече.

Преди срещата бяха почетени умрелите неотдавна митове на клуба Павел Панов и Цветан Веселинов - Меци, както и Георги Марков. Химнът на България беше пуснат в чест на 3-и март.

В 29-ата минута Станислав Костов от „ сините “ направи отличен пробив отдясно, след което откри връхлитащия Паулиньо, който стреля, само че Иван Иванов мазета с глава от голлинията.

Второто полувреме стартира с няколко минути забавяне, защото почитателите на " сините " хвърляха снежни топки към вратаря на гостите Душан Перниш.

В 69-ата минута Педро Еуженио от състава на „ Берое ” получи жълт картон за симулация, който му беше втори и той беше изпъден.

Малко по-късно мачът беше спрян за няколко минути, поради нова снежна канонада от ентусиастите от бранш „ А “.

До края на мача футболистите на „ Левски “ владееха самодейността, само че не стигнаха до голово състояние.

„ Сините “ са трети в класирането с 46 точки, „ Берое “ е след тях с 41 точки. Води „ Лудогорец “ с 54 точки, втори е ЦСКА-София с 51 точки.
Източник: bnr.bg