Отборите на Крумовград и Спортист (Своге) завършиха наравно 0:0 в

...

Крумовград не успя да пробие защитата на Спортист

Отборите на Крумовград и Спортист (Своге) приключиха наедно 0:0 в мач от 18-ия кръг на Втора лига. Домакините бяха по-активният тим през целия дуел, само че отбраната на Спортист действаше съвършено и не разреши никакви рискове пред вратата си, като изключим едно центриране от корнер, при което последва удар в гредата.

След нулевото тъждество Крумовград остава на втора позиция с 31 точки, а Спортист е с две по-малко на пето място.

През първото полувреме до попадение не се стигна. Домакините имаха териториално преимущество, само че гостите се защитаваха умерено и не разрешиха никакви рискове пред Мартин Величков. Спортист от своя страна също не заплаши с нищо вратата на Благой Макенджиев.

В 58-ата минута домакините удариха греда. След центриране от ъглов удар Цветелин Радев засече топката с глава, само че гредата избави гостите.

В 87-ата минута гостите останаха с човек по-малко, откакто Александър Бастунов получи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко.

Така или другояче до попадение не се стигна и Спортист измъкна точка от един от любимците за влизане в елита. Крумовград пък не стартира по упования метод полусезона и ще би трябвало да търси повече благоприятни условия в идващите срещи.

КРУМОВГРАД 0:0 СПОРТИСТ

КРУМОВГРАД: 21. Макенджиев, 98. Богданов, 71. Радев, 5. Пиргов, 18. Терзиев, 99. Пехливанов, 23. Узунов, 77. Стефанов, 7. Василев, 9. Сораков, 22. Бонев

СПОРТИСТ: 1. Меличков, 16. Костов, 14. Вуцов, 22. Чиликов, 6. Георгиев, 80. Петров, 21. Бастунов, 8. Семерджиев, 17. Тазути, 10. Русинов, 15. Николов

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.