Отборите на Клермон и Пари Сен Жермен играят при 0:5

...

НА ЖИВО: Клермон - ПСЖ 0:5, Меси с невероятно попадение

Отборите на Клермон и Пари Сен Жермен играят при 0:5 в късния дуел от съботната стратегия на Лига 1. Неймар откри в 9-ата минута, а Ашраф Хакими удвои в средата на частта. Маркиньос направи 3:0 в 38-ата минута. Меси с два гола в края на дуела довърши домакините.

Срещата стартира в 22:00 и може да наблюдавате директно по DIEMA SPORT 3.

На Gong.bg също ще проследим по-интересното от мача.

Парижани пробваха напън от първия съдийски сигнал и това резултира съвсем незабавно.

В 9-ата минута Неймар овладя топката на границата на наказателното поле и с прекрасен изстрел в долния десен ъгъл на вратата откри.

Малко след попадението на бразицела, Витиня опита да изненада Диау, само че не бе задоволително прецизен.

Страхотна контраофанзива на ПСЖ в 26-ата минута се трансформира в гол. Парижани лишиха топката в собстевната си половина и след бързо разиграване Неймар откри Хакими, който с кинжален удар удвои.

Седем минути преди края на частта Неймар записа и втората си асистенция. Бразилецът центрира от фал, а неговият съотечественик Маркиньос се извиси и с глава направи 3:0.

Меси можеше да направи и 4:0, само че Диау избави в края на първите 45 минути.

Поредната контраофанзива на ПСЖ приключи с гол в 81-ата минута. Столичани лишиха в личната си половина и с 2-3 паса стигнаха до вратата на Клермон, където Неймар сервира топката на Меси, а аржентинецът просто я насочи във вратата на домакините.

LIVE / Клермон Фуут - Пари Сен Жермен 0:5