Отборите на "Кариана" и "Хебър" завършиха при резултат 1:1 в

...

Кариана пропусна 2 дузпи и не успя да победи Хебър

Отборите на "Кариана " и "Хебър " приключиха при резултат 1:1 в дуел от 17-ия кръг на Втора професионална лига.
Попаденията в Ерден осъществиха Живко Петков (4) и Владислав Цеков (66).
Домакините могат да съжаляват за пропуснатата победа, откакто на два пъти не съумяха да се разпишат от бялата точка. Първо Николай Дичев, а след това и Евгени Игнатов не осъществиха отсъдените дузпи.
Двубоят стартира доста добре за гостите от Пазарджик. В 4-ата минута Живко Петков се разписа в мрежата на Павел Станев. Отговорът на домакините не закъсня. Футболистите на Веселин Великов стигнаха до дузпа, която обаче не бе осъществена от Николай Дичев, който нацели напречната греда.
Домакините стигнаха до гол в 66-ата минута, когато Владислав Цеков заби пореднoто си попадение в шампионата. Две минути по-късно "Кариана " пропусна втора дузпа. Този път зад бялата точка застана Евгени Игнатов, който също не съумя да се разпише.
Това бе и последната забавна обстановка от дуела в Ерден.
"Кариана " остана на втора позиция във краткотрайното класиране на Втора лига с актив от 31 точки, като е единствено с една по-малко от водача "Пирин " (Благоевград). "Хебър " пък е на пето място с 26 пункта.

"Кариана " - "Хебър " 1:1

0:1 Живко Петков (4)
1:1 Владислав Цеков (66)

Стартови сформира:
"Кариана ": 1. Станев, 2. Цолов, 4. Николов, 20. Дичев, 22. Предев, 73. Мичев, 8. Игнатов, 26. Личев, 97. Търтов, 27. Дамянов, 19. Цеков
"Хебър ": 95. Любенов, 91. Папазов, 22. Ж. Тодоров, 39. Хаджиев, 24. Тонев, 10. Илиев, 88. Лазаров, 11. Й. Тодоров, 77. Хамдиев, 15. Петков, 99. Чаворски
Източник: bulnews.bg