Отборите на Кадис и Севиля не излъчиха победител в сблъсък

...

Севиля се измъкна от поражение в Кадис след два гола пасив

Отборите на Кадис и Севиля не излъчиха победител в конфликт от 11-тия кръг в Ла Лига.

Домакините от Кадис поведоха с 2:0, само че " андалусийците " съумяха се върнат в мача и да поделят точките.

Крис Рамос изведе домакините напред още в 8-ата минута, а в 28-ата Дарвин Мачис удвои преднината на Кадис.
 Снимка 639638
Източник:

Гол на Серхио Рамос в 32-рата минута беше анулиран поради засада, само че единствено 5 по-късно Севиля съумя да означи посредством Лукас Окампос.

Четвърт час след почивката Иван Ракитич възвърне паритета с мощен шут от границата на наказателното поле.

До края на мача Севиля имаше положителни благоприятни условия да си тръгне с цялостен актив от точки, само че това не се случи. Двата тима не престават да бъдат съседи в класирането, като Севиля е 13-ти, а Кадис 14-ти. И двата отбора имат по 10 точки.