Отборите на Испания и Грузия се изправиха един срещу друг

...

ЕВРО 2024: Испания размаза Грузия с 4:1

Отборите на Испания и Грузия се изправиха един против различен в мач от 1/8-финалите на UEFA EURO 2024.

В 11-ата минута след автогол на Робин льо Норман. Отар Какабадзе получи отдясно при добра контраофанзива на Грузия. Той пусна остро подаване в наказателното поле на " Ла Фурия Роха " към Хвича Кварцхелия, само че топката срещна тялото на бранителя Робин Льо Норманд и влезе в испанската врата, съобщи Gong.bg.

Испания изравни в 39-ата минута. Голът означи Родри с чудесно ориентиран удар от границата на наказателното поле.

Фабиан Руис се разписа с попадение за 2:1 за Испания при започване на второто полувреме на срещата.

В 74-ата минута поради засада беше анулиран гол на Ламин Ямал. В 75-ата минута обаче Нико Уилямс се разписа за резултат 3:1. В 83-ата минута Дани Олмо се разписа за 4:1.

Източник: inews.bg