Отборите на и завършиха наравно 2:2 на “Мапей във вълнуващ

...

Рома измъкна равенство от десетима играчи на Сасуоло

Отборите на и приключиха наедно 2:2 на “Мапей ” във трогателен мач от 25-ия кръг на. Така домакините не са спечелили нито един от последните си четири мача, а гостите останаха без триумф в трета поредена среща.

Още в седмата минута се разписа, само че голът му не бе приет поради негова игра с ръка. В 33-ата минута попадение на също не беше зачетено, само че заради засада. В самия завършек на първата част обаче британският нападател откри резултата за “вълците ”, откакто се разписа от дузпа, свирена за игра с ръка на. Второто полувреме обаче стартира кошмарно за неговия отбор. В 47-ата минута Траоре центрира, топката се отби в, а не съумя да я улови и по този начин се стигна до автогол на бранителя.

В 73-ата минута точно направи направи обрата цялостен, откакто получи топката от и я прати в противниковата мрежа. Само пет минути по-късно обаче Джан Марко Ферари беше изпъден след противоречив втори жълт картон и по този начин “неровердите ” заиграха с човек по-малко. Това даде сили на “джалоросите ”, които в добавеното време стигнаха до изравнителен гол. Тогава при центриране от корнер игра с глава, а почисти топката, само че се оказа, че преди този момент тя е минала голлинията за крайното 2:2.

След това реми е на седмата позиция в класирането с актив от 40 точки, а е 12-и с 30 извоювани пункта.

Джеко: Не чаках да си потегли от Рома, доста съм благополучен за Салах Джеко: Не чаках да си потегли от Рома, доста съм благополучен за Салах 12 фев | 14:48  Проблемите на Рома се усилват Проблемите на Рома се усилват 10 фев | 16:28  Моуриньо към своите играчи: Вие нямате топки, за какво се нас*ахте против Интер? Моуриньо към своите играчи: Вие нямате топки, за какво се нас*ахте против Интер? 10 фев | 13:06 Още от Футбол свят  Аталанта - Ювентус, съставите Аталанта - Ювентус, съставите 13 фев | 21:11 60 0  Еспаньол - Барселона (съставите) Еспаньол - Барселона (съставите) 13 фев | 20:52 607 1  Хофенхайм към този момент е единствено на крачка от зона Шампионска лига след победа над Арминия Хофенхайм към този момент е единствено на крачка от зона Шампионска лига след победа над Арминия 13 фев | 20:47 249 0  Гол с Гол с "дълго рамо " избави Уест Хам против Лестър 13 фев | 20:42 713 0  Тонали: Би било най-глупавото нещо да лежим на остарели лаври Тонали: Би било най-глупавото нещо да лежим на остарели лаври 13 фев | 19:40 1566 1 Виж всички Водещи Новини  Фалстарт за ЦСКА - София! Локо Сф тотално надигра Фалстарт за ЦСКА - София! Локо Сф тотално надигра "червените " 13 фев | 18:26 66734 869  Стойчо Младенов твърди, че съдията помагал на Локо Сф, видя неточности и в своя тим Стойчо Младенов твърди, че съдията помагал на Локо Сф, видя неточности и в своя тим 13 фев | 19:02 16498 275  Лудогорец опустоши Арда за едно полувреме Лудогорец опустоши Арда за едно полувреме 13 фев | 16:06 55594 412  Ливърпул се пребори за шеста поредна победа, макар че имаше компликации против последния Ливърпул се пребори за шеста поредна победа, макар че имаше компликации против последния 13 фев | 17:55 20417 44  Отлични Леао и Менян качиха Милан на върха Отлични Леао и Менян качиха Милан на върха 13 фев | 15:26 20349 61 Класиране Програма