Отборите на и завършиха наравно 1:1 на “Ареки в двубой

...

Салернитана продължи с ремитата и срещу Болоня

Отборите на и приключиха наедно 1:1 на “Ареки ” в дуел от 27-ия кръг на. За “морските кончета ” това е четвърто следващо реми, а “рособлу ” останаха единствено с една победа в последните си седем мача.

Домакините от получиха дузпа в 28-ата минута, само че инспекция с ВАР сподели, че няма фал на против и по тази причина тя беше анулирана. Така се стигна до 43-ата минута, когато откри резултата за гостите, разписвайки се с глава след центриране на. Домакините въпреки всичко стигнаха до изравнителен гол в 72-ата минута, когато влезлият на терена секунди по-рано Надир Зортеа беше прецизен с отдалечен шут по земя. В 89-ата минута резервата можеше да донесе успеха за “рособлу ”, само че изстрелът му от огромно разстояние срещна сглобката на противниковата врата.

Така е 12-и в класирането с 32 точки в актива си, а остана финален с едвам 15 извоювани пункта досега.

Арнаутович изведе Болоня до първа победа за годината Арнаутович изведе Болоня до първа победа за годината 22 фев | 00:00  Милан се издъни против последния Милан се издъни против последния 19 фев | 23:40  Официално: Рибери с нов треньор след отхвърли на Пирло Официално: Рибери с нов треньор след отхвърли на Пирло 15 фев | 20:39 Още от Футбол свят  Манчестър Юнайтед 0:0 Уотфорд, греда и анулиран гол на Роналдо Манчестър Юнайтед 0:0 Уотфорд, греда и анулиран гол на Роналдо 26 фев | 17:32 3907 11  Валенсия се поздрави с първа победа за годината след хубав гол на защитник Валенсия се поздрави с първа победа за годината след хубав гол на защитник 26 фев | 17:02 414 0  И Тотнъм И Тотнъм "натупа " Лийдс, Кейн и Сон сложиха връх 26 фев | 16:39 3682 0  Вратарят на Ювентус също отхвърли да играе против Русия Вратарят на Ювентус също отхвърли да играе против Русия 26 фев | 16:31 1489 1  Дейвид Бекъм желае да вземе Бускетс в своя Интер Дейвид Бекъм желае да вземе Бускетс в своя Интер 26 фев | 15:56 1062 2 Виж всички Водещи Новини  Левски удари ЦСКА 1948 Левски удари ЦСКА 1948 26 фев | 16:53 57006 507  Лудогорец 2:0 Славия Лудогорец 2:0 Славия 26 фев | 17:42 13217 91  Мъри: Имам съществени терзания, че набираме страшна скорост Мъри: Имам съществени терзания, че набираме страшна скорост 26 фев | 17:12 10162 21  Ботев (Пловдив) се добра до равенството при визитата си в Стара Загора Ботев (Пловдив) се добра до равенството при визитата си в Стара Загора 26 фев | 14:24 29965 58  Резултати и голмайстори във Втора лига Резултати и голмайстори във Втора лига 26 фев | 15:55 21380 22 Класиране Програма