Отборите на Еспаньол и Атлетик Билбао завършиха 1:1 в мач

...

Еспаньол и Атлетик Билбао взеха по точка

Отборите на Еспаньол и Атлетик Билбао приключиха 1:1 в мач от 21-вия кръг на Ла Лига. Асиер Вийялибре (12) и Раул де Томас (64) осъществиха попадението. Тимът на Абелардо Фернандес не престават да бъдат непобедени от началото на годината, само че остават в зоната на изпадащите.

В 12-ата минута Икер Муниаин подаде към Вийялибре на границата на наказателното поле и последва доста прецизен невисок удар, при който вратарят закъсня с плонжа - 0:1. В 28-ата Йерай Алварес центрира към втората греда, където Юри Берчиче стреля и нацели гредата. “Папагалчетата” реагираха след почивката. В 64-ата Адриан Ембарба смъкна топката на гърди, готвеше се за шут, само че беше изпреварен от Раул де Томас, който се разписа с удар от 10 метра - 1:1. До края имаше рискови офанзиви и към двете порти, само че не е задоволително чисто голово състояние. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 21 кръг, събота 25 януари  Еспаньол 1:1краен резулат  Атлетик Билбао