Отборите на Дания и Франция играят при резултат 2:0 в

...

НА ЖИВО: Дания 2:0 Франция, два непростими пропуска на Мбапе

Отборите на Дания и Франция играят при резултат 2:0 в финален мач за двата отбора от група 1 на Лига A в Лига на нациите. Резултатът бе открит от Долберг в 33-ата минута, а в 39-ата Сков Олсен удвои.

Двубоят започва в 21:45 часа и може да го наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT 3, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA.

„ Червения динамит ” заема първото място в класирането, а при триумф през днешния ден и най-малко точка за Австрия против Хърватия в другия мач, отборът ще завоюва групата и място измежду четирите най-хубави.

Франция пък ще си подсигурява оставане в Лига А при победа в Копенхаген довечера.

Домакините започнаха по-настоятелно дуела и още в първите минути съумя да откри териториален превес над своя съперник. Във втората минута Дания стигна до ъглов удар пред вратата на „ петлите ”, само че след центрирането домакините не съумяха да сътворят нищо рисково за Ареола.