Отборите на Черно море Варна и ЦСКА 1948 завършиха наравно

...

Черно море и ЦСКА 1948 не излъчиха победител на Тича

Отборите на Черно море Варна и ЦСКА 1948 приключиха наедно 0:0 в мач от 28-ия кръг на Първа лига, игран на стадион " Тича " във Варна. Двубоят ще бъде запомнен най-много с двата анулирани гола за " моряците ".

В 38-та минута Едгар Пашеко прати топката във вратата на Даниел Наумов с глава, само че реферът Валентин Железов даде сигнал за нарушаване Исмаил Иса против вратаря на " алените ", а повторенията демонстрираха, че решението е вярно.

В 58-та минута Алекс Фернандес стреля към вратата на гостите и след рикошет топката влезе в мрежата, само че след интервенция на ВАР и това попадение бе анулирано, този път за нарушаване на Сула против Педриньо.

В последна сметка голове не паднаха и двата отбора поделиха точките. Черно море заема пето място в класирането с 49 точки, до момента в който третият ЦСКА 1948 е на трета позиция с актив от 58 точки.