Отборите на Белгия и Тунис играят при резултат 5:2 в

...

Белгия разби Тунис с 5:2

Отборите на Белгия и Тунис играят при резултат 5:2 в мача между тях от Група ”G ” на ”Откритие Арена ” в Москва, заяви sportal.bg.
В 6-ата минута Еден Азар бе прецизен от дузпа, която бе отсъдена за нарушаване против него. В 16-ата минута Ромелу Лукаку осъществя второто попадение за Белгия. единствено две минути по-късно Дилън Брон означи гол за Тунис. В третата минута на добавеното време на първата част Лукаку направи резултата 3:1. В 51-ата минута Азар добави още едно попадение и резултатът стана 4:1. Резервата Миши Батшуай направи куп пропуски, само че въпреки всичко означи гол в 90-ата минута - 5:1. Крайния резултат оформи Вахби Хазри с гол в третата минута на спомагателното време. " Червените дяволи " завоюваха първия си мач в групата - 3:0 против Панама, до момента в който тунизийците изгубиха с 1:2 от Англия.
Източник: frognews.bg