Отборите на Айнтрахт Франкфурт и Борусия Мьонхенгладбах изиграха невероятен двубой,

...

Хеттрик на Щиндъл донесе точката за Гладбах в истински голов трилър срещу Айнтрахт

Отборите на Айнтрахт Франкфурт и Борусия Мьонхенгладбах изиграха необикновен дуел, в който паднаха цели шест гола, само че не съумяха да се победят и приключиха при резултат 3:3 в мач от 12-ия кръг на немската Бундеслига. Капитанът на гостите Ларс Щиндъл откри в 14-ата, само че още до почивката домакините съумяха да извърнат с голове на Андре Силва (21’-дузпа, 24) и Аймен Баркок в 32-ата минута. Айнтрахт приключи срещата с човек по-малко поради червен картон на Давид Абрахам в 81-ата минута, което разреши на гостите да стигнат до равенството с още два гола на изигралия необикновен дуел Щиндъл (90’-дузпа, 90+6’).

Frankfurt 3-3 Lars Stindl