Отборите на Австрия и Словакия не успяха да се победят

...

Австрия и Словакия не намериха път към гола, Шотландия излъга Люксембург

Отборите на Австрия и Словакия не съумяха да се победят в контролна среща , която се игра на стадион " Ернст Хапел " във Виена. Нулевото реми беше публична инспекция и за двата отбора преди началото на Евро 2020.
 Австрия - стръмният слалом към триумфа

Момчетата на Франко Фода към момента нямат победа на европейски шампионати

Словаците вършат второ тъждество за три дни, откакто в на 3 юни приключиха 1:1 и с нашия народен тим. Силен мач за гостите направи техният вратар Мартин Дубравка, който отхвърли нападателите на австрийците с фантастични избавяне. А когато се оказваше беззащитен, като при удар с глава на Марко Арнаутович през втората част, негов правилен съюзни беше и гредата.
 Словакия: Мисията наподобява невъзможна

ТОПСПОРТ продължава да показва тимовете, които се класираха на финалите на Европейското състезание

Друг участник на континенталния конгрес - Шотландия , също имаше инспекция в неделната вечер. " Гайдарите " премериха сили с Люксембург. Херцогството оказа сериозна опозиция, само че въпреки всичко бяха победени с 1:0. Единственият гол осъществя Че Адамс в 27-ата минута . Опонентът им игра 65 минути с човек по-малко, защото Селимович си изкара пряк червен картон през първото полувреме.
 Шотландия: Тартанската войска към този момент извърши задачата си

АВСТРИЯ - СЛОВАКИЯ 0:0

ЛЮКСЕМБУРГ - ШОТЛАНДИЯ 0:1

0:1 Че Адамс (28 " )