Отборът на Ювентус допусна грешна стъпка в преследването на титлата

...

С 10 души Ювентус изпусна победа

Отборът на Ювентус позволи неверна стъпка в преследването на купата в Серия А, откакто позволи домакинско тъждество 1:1 против предпоследния Емполи.

" Старата госпожа " игра съвсем цялостен мач с човек по-малко, откакто Аркадиуш Милик беше изпъден в 18-ата минута с пряк червен картон. Въпреки равенството, Ювентус остана отпред с 53 точки, а втори с 2 по-малко е Интер, който обаче има и два мача в ресурс.

Първото полувреме приключи бед попадения, въпреки Ювентус да имаше опция да вкара чред Фабио Мирети.

Втора част стартира чудесно за домакините, които откриха посредством Душан Влахович в 50-ата минута. Емполи се добра до точката в 70-ата минута, когато се разписа Томазо Балданци и скапе усмивките на " Алианц Стейдиъм ".
 Ювентус праща Мойс Кийн чартърен в Атлетико (Мадрид)

Очаква се да кацне в Мадрид на следващия ден и до дни да завърши прехвърлянето си