Отборът на Юмраниеспор записа престижна победа с 2:1 като гост

...

Юмраниеспор с престижна победа, Попов не игра

Отборът на Юмраниеспор записа влиятелна победа с 2:1 като посетител на Трабзонспор. Възпитаниците на Реджеп Учар изиграха доста мощен дуел и измъкнаха трите точки против първенеца в конфликта от 24-тия кръг на турската Сюпер лига. Българският бранител Страхил Попов обаче не бе в групата за мача.

Гостите взеха преднина от два гола посредством Джеси Секидика в 51-вата и Юмут Найир в 65-ата.

За домакините Юсуф Язъджъ върна едно попадение в 83-тата минута, само че в оставащите минути те не съумяха да се доберат най-малко до точката.

Така Юмраниеспор даде поръчка, че ще се бори до дъно за оцеляването си, въпреки към момента да е на дъното на таблицата с 18 точки. Трабзонспор пък се намира на 6-ата позиция с 38 точки.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.