Отборът на Япония надигра с 4:2 Турция в приятелска среща

...

Япония продължава с победите

Отборът на Япония надигра с 4:2 Турция в другарска среща играна в Генк, Белгия. Така " самураите " записаха нова влиятелна победа в надзорен мач, откакто единствено преди няколко дни разгромиха Германия с 4:1.

Представителите на страната на изгряващото слънце взеха две попадения задатък още до 28-ата минута, като точни бяха Ито и Накамура. Силната игра на японците продължи и в 36-ата минута още веднъж Накамура осъществя във вратата на турците.

Йозан Кабак върна един гол за Турция минута преди приключване на постоянното време на първата част. Бертуг Йълдъръм вкара още един гол във вратата на японския отбор в 61-ата минута, само че Ацуки Ито от дузпа оформи крайното 4:2 малко повече от четвърт час по-късно.