Отборът на Уникаха Малага, с американеца с български паспорт Дейвид

...

Дейвид Кравиш с 12 точки при успех на Уникаха Малага

Отборът на Уникаха Малага, с американеца с български паспорт Дейвид Кравиш в състава си, надви над Обрадойро с 99:89 (23:22, 26:19, 27:25, 23:23) вкъщи в мач от 27-ия кръг в ACB лигата в състезание на Испания.

Кравиш приключи с 12 точки, 5 битки, 2 асистенции, 1 отнета топка и 4 чадъра за 21:28 минути на паркета.

За отбора от Малага се отличи Дилън Осетковски с 21 точки, а Филип Скруб беше най-резултатен за Обрадойро с 15 точки.

Уникаха има 18 победи и 9 загуби, заемайки четвърто място в класирането. На 20 април Дейвид Кравиш и отборът му ще гостуват на Бреоган.

Газиантеп, където играе Коди Милър-Макинтайър, се наложи над гостуващия Галатасарай с 96:78 в мач от 24-ия кръг на мъжкото баскетболно състезание на Турция.

Американецът с български паспорт се отличи с 10 точки, 6 битки, 11 асистенции и 5 отнети топки за 39 минути.

От неговите съотборници Джон Егбуну вкара17 точки, а за Галатасарай Анджело Калояро приключи 23 точки и 5 битки.

Газиантеп е с баланс от 8-17 и се подрежда на 13-о място в класирането. На 22 април Коди Милър-Макинтайър и компания ще имат за противник Тюрк Телеком в последния си дуел за сезона в Турция.