Отборът на Уест Хем продължи впечатляващите си игри във Висшата

...

И Лийдс не спря устрема към топ 4 на Уест Хем

Отборът на Уест Хем продължи впечатляващите си игри във Висшата Лига, успявайки да вземе удобен триумф с 2:0 при семейството на Лийдс в финален мач от 28-ия кръг във Висшата лига.

След мощен старт на момчетата на Дейвид Мойс попаденията не закъсняха. Джеси Лингард откри в 24-та минута, откакто в началото изпусна от дузпа, само че получи опция да поправи грешката си и въпреки всичко не елементарни на гостите за 1:0.

Авансът беше подсилен съвсем стремително. "Чуковете " поведоха с 2:0 в 29-та минута, откакто Аарън Кресуел центрира по отличен метод от ъглов удар, а на вярното място се оказа Крейг Доусън, с цел да направи резултата 2:0.

През втората част домакините смъкнаха темпото и разрешиха на играчите на Марсело Биелса да основат на свои ред шансове. Двете най-големи положения обаче бяха профукани от Патрик Бамфорд.

Така Уест Хем излезе 5-ти, с 47 точки, на 3 зад 4-тия Челси.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `