Отборът на ЦСКА завърши наравно 1:1 при гостуването си на

...

ЦСКА се спаси от загуба срещу Локомотив София с гол в последната минута

Отборът на ЦСКА приключи наедно 1:1 при гостуването си на Локомотив София в дуел от втория кръг на Първа лига.

Резултатът на стадиона в столичния квартал „ Надежда “ бе открит от дузпа в 21-ата минута, когато Мики Орачев от състава на домакините центрира диагонално отляво в наказателното поле на „ амрейците “, а Село Рапосо стреля от придвижване и топката се отби в ръката на бранителя Брадли Де Нойер от ЦСКА.

Първоначално играта не бе спряна, само че след преразглеждане на обстановката с ВАР, основният арбитър Волен Чинков отсъди 11-метров углавен удар в интерес на Локомотив София. Зад топката застана Рапосо, който се разписа в долния десен ъгъл на вратаря Густаво Бусато.

„ Червените “ изравниха резултата в 90-ата минута. Станислав Шопов центрира от ъглов удар в пеналтерията на столичните „ железничари “, където Браян Морено надскочи Камен Хаджиев и с глава насочи неспасяемо топката в десния ъгъл на вратата, защитавана от Александър Любенов.

В класирането съставът на Саша Илич е втори с актив от 4 точки, до момента в който този на Станислав Генчев е десети с една извоювана точка.