Отборът на ЦСКА-София продължи с отличното си представяне от началото

...

ЦСКА-София остава начело след класика над Дунав

Отборът на ЦСКА-София продължи с отличното си показване от началото на сезона в Първа лига. „ Червените “ реализираха класическа победа с 3:0 при семейството си на Дунав в среща от 3-ия кръг, като това бе трети следващ триумф за отбора на Нестор Ел Маестро.

Новото попълнение на „ армейците “ Мауридес откри резултата в 39-ата минута, засичайки с глава центриране отдясно Секулич. Малко преди края на първата част домакините удвоиха задатъка си след автогол на Мартин Ковачев.

В 57-ата минута младата звезда на ЦСКА-София Кирил Десподов оформи крайното 3:0 с гръмък гол. Крилото получи отличен пас отдясно, напредна в наказателното поле на „ драконите “, триково преодоля неприятелски бранител и с мощен шут не остави късмет Антонов.

С триумфа „ армейците “ се върнаха на лидерската позиция в класирането с цялостен актив от 9 точки. Дунав е десети с 3 пункта. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg