Отборът на ЦСКА 1948 записа първа убедителна победа от началото

...

Свобода падна с 0-7 от ЦСКА 1948

Отборът на ЦСКА 1948 записа първа безапелационна победа от началото на втория полусезон в Югозападната Трета лига. Тимът, воден от Валентин Илиев, разгроми Свобода (Пещера) със 7:0 в мач от отсрочения 19-ти кръг от шампионата.

През първите 45 минути, " алените " съумяха да доближат едвам до едно попадение, чийто изпълнител бе Петко Петков, който се разписа с глава след центриране отляво.

След почивката обаче, всичко на терена тотално се промени и още в 47-ата минута Хаджиниколов поведе своя отбор към головата лекция. Шест минути по-късно, Петков се регистрира с второ попадение в мача на празна врата.

В 57-ата минута Гроздин повиши на 4:0, а по-късно в игра се появи Цветелин Цаковски, който означи два гола в границите на 120 секунди. Крайното 7:0 оформи Томислав Павлов в заключителните минути.
Източник: marica.bg