Отборът на ЦСКА 1948 направи нова грешна стъпка във Втора

...

ЦСКА 1948 се провали срещу Ботев, червените четири месеца без успех на Васил Левски

Отборът на ЦСКА 1948 направи нова неверна стъпка във Втора професионална лига. Днес играчите на Петко Петков приключиха 0:0 против Ботев (Гълъбово) в среща от 16-ия кръг на шампионата. " Червените " към този момент близо четири месеца са без победа на " Васил Левски ". Единственият триумф за отбора пристигна във втория кръг, когато ЦСКА 1948 победи с 2:1 Черноморец (Балчик).
 ЦСКА 1948 - Ботев (Гълъбово) @@@
Първата забавна обстановка в срещата пристигна в 6-ата минута, когато Андон Гущеров се озова на добра позиция в наказателното поле, само че атакуващият футболист се забави и защитник на гостите съумя да се оправи със обстановката. Малко по-късно Калоян Стефанов проби мощно, атакуващият футболист нахлу в наказателното поле и падна, само че основният арбитър не отсъди дузпа.

В 27-ата минута Иван Винков центрира добре към Рангел Игнатов, който от близка отдалеченост не съумя да откри очертанията на “червената” врата.
В края на първата част Калоян Стефанов насочи отдалечен удар, само че Пламен Колев се оправи. В 57-ата минута Андон Гущеров опитва шанса си от фаул, само че не съумя да затрудни стража на гостите.

Малко по-късно още веднъж Гущера насочи удар, само че кълбото мина настрана от задачата. В ответната офанзива Рангел Игнатов шутира от далечна отдалеченост, само че Емил Михайлов мазета. В 74-ата минута резервата Мариян Огнянов извърши доста добър директен свободен удар, само че Пламен Колев блесна, избивайки коженото кълбо в корнер.
В 86-ата минута Диян Димов също опита да изненада вратаря на Ботев, само че топката мина на сантиметри от задачата. До края на срещата нито един от двата отбора не съумя да сътвори голово състояние и борбата приключи без победител.

ЦСКА 1948 - БОТЕВ (ГЪЛЪБОВО) 0:0

Стартови сформира:

ЦСКА 1948: 33. Емил Михайлов, 12. Богомил Дяков, 5. Петър Генчев, 18. Апостол Попов, 14. Тони Стоичков, 15. Костадин Слаев, 6. Диян Димов, 20. Янко Сандански, 4 Николай Христов, 11. Калоян Стефанов, 99. Антон Гущеров
Ст. треньор: Петко Петков

Ботев (Гълъбово): 1. Пламен Колев, 15. Бейсим Бейсим, 10. Емилиян Зотев, 6. Ивелин Иванов, 9. Методи Костов, 71. Иван Винков, 8. Милен Митов, 33. Николай Янков, 77. Рангел Игнатов, 27. Станислав Катранков 17. Цветелин Радев Ст. треньор: Господин Господинов
Стадион: “Васил Левски”
Главен арбитър: Георги Гинчев
Асистенти: Илиян Капарашев, Владимир Ташков