Отборът на Тополи 2010 измъкна 1:1 при гостуването си на

...

Тополи измъкна точка в Брестак

Отборът на Тополи 2010 измъкна 1:1 при гостуването си на Ботев в отсрочен мач от първия кръг на „ А ” регионална група за мъже в Брестак.

Първото полувреме приключи по чудноват метод. Тополци получиха дузпа, само че ударът на Симеон Николов бе избавен от вратаря. Последва контра на домакините и гол за тях, а незабавно по-късно съдията даде края.

След почивката Тополи съумя да изравни посредством Христо Станев и с 16 точки е на второ място. 18 пункта, само че и мач повече има водачът Черноморец (Чернево). Двата тима играят между тях в събота от 14 часа в село Тополи.

На трето място е Девня, също с 16 точки, само че по-лоша голова разлика, а Ботев е четвърти с 15 точки.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg