Отборът на Спартак (Варна) записа убедителен успех с 6:0 над

...

Спартак трети след погром над дебютант

Отборът на Спартак (Варна) записа безапелационен триумф с 6:0 над Устрем (Дончево) в мач от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. С триумфа футболистите на Енгибар Енгибаров, които в идващия кръг гостуват на новобранеца Волов (Шумен), събраха 20 точки в актива си и заеха третото място във краткотрайното класиране. Със същия брой точка са и съставите на Хитрино и Светкавица (Търговище).

Илиян Неделчев откри резултата в осмата минута на дуела, а в самия завършек на първото полувреме Даниел Димитров удвои разликата. През втората част домакините стигнаха до още четири гола единствено в границите на 15 минути. Неделчев се разписа за повторно в 62-ата, Валентин Веселинов бе прецизен в 71-ата и 73-ата, а влезлият като запаса Благовест Гачев постави точка на разногласието в 77-ата. Спартаклии изпуснаха още няколко положения за гол.

Съставът: Калин Дянков, Александър Йовчев, Милен Николов, Боян Илиев, Атанас Карачоров, Тодор Маринчев (46 Николай Пантев), Васко Боев, Илиян Неделчев, Валентин Веселинов, Даниел Димитров (46 Десислав Дяков), Ивайло Русев (73 Благовест Гачев)
Североизточна Трета лига 11 кръг, събота 3 ноември  Спартак (Варна) 6:0краен резулат  Устрем (Дончево)