Отборът на Славия победи с 3:2 шампиона на Словения Мура

...

Славия би шампиона на Словения в гореща контрола

Отборът на Славия победи с 3:2 първенеца на Словения Мура в контрола, играна на турска земя.

"Белите " поведоха с гол на Радослав Кирилов, само че Мура изравни в 9-ата минута, когато след центриране в наказателното поле на българския тим Ципот засече топката и я прати във вратата на Вуцов.

Славия още веднъж поведе в резултата с гол на новото попълнение Бакеро, само че Мура изравни няколко минути по-късно след гол на Томи Хорват и неточност на Светослав Вуцов.

В 20-та минута родният отбор стигна до 3:2 след гол от дузпа на Иван Минчев.

През второто полувреме словенците действаха жестоко и двама от тях бяха изгонени, само че след спогодба сред двата отбора влязоха други играчи. В края двата тима спретнаха съществено меле, само че до ексцесии не се стигна.

Стартов състав: 21. Светослав Вуцов, 83. Христо Попадийн, 77. Георги Вълчев, 37. Мартин Керчев, 4. Седрик Соарес, 73. Иван Минчев, 5. Атанасов, 16. Камело Нгуена, 11. Добрев, 10. Радослав Кирилов (К), 7. Бакеро.