Отборът на Септември (Симитли) победи с 3:1 Беласица в среща

...

Септември удари Беласица в мач на осветление в Трета лига

Отборът на Септември (Симитли) победи с 3:1 Беласица в среща от 2-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата се игра на осветяване и предложи доста страсти. Това е първата среща за Септември за новия сезон, откакто в първия кръг тимът от Симитли почиваше поради нечетния брой тимове.

Беласица към момента няма победа в новия сезон. Гостите поведоха през първото полувреме с превъзходен гол от фаул на Благой Наков. Две минути преди почивката Владимир Гогов изравни за домакините, а две минути след паузата Борислав Хазуров от дузпа даде преднина на Септември. Третото попадение осъществя Марио Топузов, а малко преди края Благой Наков пропусна дузпа за Беласица. И двете дузпи бяха отсъдени от основния арбитър Иво Андреев за игра с ръка. В третия кръг Беласица почива, а Септември гостува на Балкан в Ботевград. Югозападна Трета лига 2 кръг, събота 18 август  Септември (Симитли) 0:2краен резулат  Хебър (Пазарджик)