Отборът на се изправя срещу Академия Пандев във втората си

...

НА ЖИВО: ЦСКА - Академия Пандев 0:1, страхотен гол на Сашко Пандев

Отборът на се изправя против Академия Пандев във втората си контрола за деня (31 февруари) на турска земя. Двубоят ще започва в 16:00 ч. наше време и ще можете да наблюдавате развоя му !
Коя родна ТВ ще излъчи мача на " алените " - вижте

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
В 8-ата минута Сашко Пандев беше изведен на стрелкова позиция. Нападателят обаче се оказа в засада. След това Маурисио Гарсес стреля около вратата. " Армейците " бяха по-активни в първите 10 минути, като още веднъж Гарсес опита да пусне топката към Калоян Кръстев, като пасът не стигна получатела си. В 11-ата минута Баи стреля и вратарят на Академия Пандев Купанов улови топката.
В 15-ата минута ЦСКА доближи до корнер. Баи центрира към Гарсес, само че топката беше изчистена. Академия потегли в контраофанзива и Сашко Пандев стреля право в Евтимов.
В 19-ата минута намиращият се на проби Каламуич не съумя да хвърли тъч вярно и реферът отсъди противоположен тъч. ЦСКА продължи да натиска, като Дончев и Мухар се пробваха да намерят Гарсес с дълги подавания.
В 27-ата минута Димовски опитва отдалечен удар, който мина около вратата. В 33-ата минута Стойчо Младенов размени Харад Каламуич и пусна в игра Калоян Пехливанов.
34` - 0:1! ЦСКА беше сварен неопитен и Кире Стоянов финтира Томас Лам, след което даде топката на Сашко Пандев, който с прехвърлящ удар я прати във вратата.
Асен Дончев в 41-ата минута се опита да центрира, само че Бакар почисти топката. ЦСКА стигна до корнер. Баи извърши късо към Варела, само че плеймейкърът загуби топката.
СЪСТАВИ
ЦСКА: 25. Димитър Евтимов, 15. Тибо Вион, 29. Томас Лам, 16. Асен Дончев, 23. Харад Каламуич, 24. Карло Мухар, 5. Федерико Варела, 22. Георги Чорбаджийски, 7. Йоан Баи, 27. Маурисио Гарсес, 14. Калоян Кръстев.
Академия Пандев: Филип Купанов, 17. Давор Огненовски, 55. Андрия Секулич, 5. Томислав Илиев, 23. Боян Димоски, 7. Донов, 20. Зоран Ивановски, 14. Кире Стоянов, 44. Бакар, 11. Кристиан Велиновски, 19. Сашко Пандев

ПРЕДИ СБЛЪСЪКА
По-рано през днешния ден футболистите на Стойчо Младенов разгромиха Шахтьор Караганди с 5:1, макар че още при започване на срещата получиха попадение в своята врата. В можете да прочетете по какъв начин се разви дуелът, който започва в 10:30 ч. и да видите невероятния гол на Георги Йомов от ъглов удар!
Мачът с Академия Пандев ще бъде под №4 за " алените " в Турция. Преди него те приключиха 1:1 със Стал Миелец и победиха съветския гранд Динамо Москва с 2:1!
* Наставникът на " армейците " ще пусне напълно нов титулярен състав във втората контрола за деня! пък можете да прочетете какво показа той след края на мача с Шахтьор Караганди!
Източник: sportlive.bg