Отборът на Саутхямптън разгроми Брентфорд с 4:1 като домакин в

...

"Светците" влетяха в 2022 с разгром във Висшата лига

Отборът на Саутхямптън разгроми Брентфорд с 4:1 като хазаин в първия си мач от през новата 2022 година. В отсрочен мач " светците " не оставиха никакви шансове на своя противник и даже го изпревариха в подреждането в шампионата.
След единствено пет минути игра Ян Беднарек откри за домакините. В средата на частта Виталий Янелт изравни за Брентфорд, само че в 37-ата минута Алваро Фернандес си означи автогол и Саутхямптън още веднъж излезе напред в резултата.
Четири минути след почивката Армандо Броя вкара трето попадение за Саутхямптън, а в 70-ата минута Че Адамс постави точка на разногласието с четвърти гол в мрежата на Брентфорд. Победата изкачи Саутхямптън да 11-ото място с 24 пункта - с една повече от 13-ия Брентфорд.
Източник: sportlive.bg