Отборът на Реал Мадрид продължи с изключително колебливото си представяне

...

Виляреал шокира Реал на „Бернабеу“ и задълбочи кризата в Кралския клуб

Отборът на Реал Мадрид продължи с извънредно неувереното си показване в Ла Лига от началото на сезона, откакто загуби от Вилареал с 0:1 вкъщи в мач от 19-ия кръг на шампионата.

Наставникът на Кралския клуб Зинедин Зидан и неговите ученици са съсипвани от рецензии в последните седмици поради слабите резултати, изключително на „ Сантяго Бернабеу “, а през днешния ден още веднъж не съумяха да зарадват своите почитатели. Реал излезе с всичко най-хубаво против Виляреал, в това число триото Роналдо, Бейл, Иско в офанзива, само че все пак домакините не бяха ефикасни в офанзива и по този начин и не съумяха да пробият „ жълтата подводница “. Гостите от своя страна се възползваха от своя късмет, с цел да нанесат решителен удар в 87-та минута, когато Рабло Форналс вкара единствения гол в дуела и донесе триумфа на Виляреал. По този метод Реал записа четвърта загуба от началото на сезона, а отборът има и пет равенствата на сметката си, като изостава с 16 точки от водача Барселона. Петият в класирането Виляреал се приближи единствено на точка от днешния си противник с този триумф, а на следващия ден шестият Севиля може да се изравни с Кралския клуб, в случай че вземе гостуването си на Алавес. /БГНЕС
Източник: bgnes.com