Отборът на Реал Мадрид постигна минимална победа с 1:0 при

...

Реал Мадрид се измъчи срещу четвъртодивизионен тим, но все пак продължава за Купата на Краля

Отборът на Реал Мадрид реализира минимална победа с 1:0 при визитата си на четвъртодивизионния Касереньо в първия си дуел от шампионата за Купата на Краля.

Единственото попадение на „ Естадио Принц Филип “ бе маркирано в 69-ата минута, когато Дани Себайос комбинира с Родриго по левия фланг. Бразилецът напредна, освободи се от опеката на двама противникови футболисти, нахлу в наказателното поле и с фалцов удар с десния крайник се разписа в далечния ляв ъгъл на вратата на Иван Морено Хименес.

В събота Кралският клуб гостува на Виляреал в дуел от 16-ия кръг на испанската Ла Лига.

„ Белите “ заемат второто място в класирането с актив от 38 точки, колкото има и водачът Барселона, само че каталунците са с по-добра голова разлика.