Отборът на постигна трудна победа с 2:1 при гостуването си

...

Севиля изтръгна късна победа в Краснодар и се класира за елиминациите

Отборът на реализира сложна победа с 2:1 при гостуването си на от 4-ия кръг на група Е в Шампионската лига.

Андалусийците поведоха още в 4-ата минута, когато беше прецизен с воле. В 49-ата преодоля, само че ударът му приключи в гредата. Домакините въпреки всичко стигнаха до равенството в 56-ата минута, когато резервата приключи с гол тяхна многоходова композиция. В последните секунди на добавеното време се трансформира в воин за гостите, откакто съумя да осъществя победно попадение.

And breathe....

We qualify for the!!!
— Sevilla FC (@SevillaFC_ENG)
Така вторият в групата Севиля събра 10 точки, с които си подсигурява присъединяване в елиминационната фаза на шампионата. Третият Краснодар остана единствено с един пункт и по този начин няма да успее да задмине испанския отбор. Първи също е с 10 точки, а последният е единствено с една.
Шампионска Лига 4 кръг, вторник 24 ноември  Краснодар 1:2краен резулат  Севиля