Отборът на постигна минимална победа с 1:0 при гостуването си

...

Шалке 04 продължава със загубите и при новия треньор

Отборът на реализира минимална победа с 1:0 при гостуването си на " кралскосините ". За новака в немския хайлайф това беше първи триумф надалеч от вкъщи през този сезон. пък записа още един дебют отпред на " кралскосините ", които обаче позволиха девета турнирна загуба през акцията.

В 30-ата минута прати топката в мрежата на домакините, само че попадението не беше зачетено заради негова засада. Гостите въпреки всичко вкараха надвит гол в 53-ата минута, когато капитанът засече с глава центриране на Нейтън Де Медина. Арминия остава на плейофното 16-о място в класирането, само че към този момент с 10 извоювани точки, до момента в който Шалке продължава да бъде на дъното с едвам 4 пункта в актива си.

3 Points at Schalke - YEEEEES!
— Arminia International (@arminia_int) Бундеслига 13 кръг, събота 19 декември  Шалке 04 0:1краен резулат  Арминия Билефелд