Отборът на победи с 2:1 в среща от 19-ия кръг

...

Кюстендил победи Левски

Отборът на победи с 2:1 в среща от 19-ия кръг на Югозападната Tрета лига. Възпитаниците на -Чезето се възползваха от това, че мачът на водача с бе отсрочен, а приключи 1:1 в Доброславци. Те към този момент са водач в групата с 44 точки, Марек и Беласица имат по 43.
Кюстендилци взеха решение мача още преди почивката с попадения на Александър Александров-Аци и. Племенникът на някогашния голмайстор на ЦСКА Евгени Йорданов се разписва във втора поредна среща за тима си. В последната минута гостите от Чепинци стигнаха до почетен гол посредством рожденника Марио Геров.

Дебют в Югозападната Трета лига направи младият рефер от Благоевград Иван Донев, който се оправи съвършено с мача. Югозападна Трета лига 19 кръг, събота 27 февруари  Кюстендил 2:1краен резулат  Левски (Чепинци)