Отборът на Пирин Благоевград победи Витоша Бистрица с 3:1 в

...

Пирин вкара три гола на Витоша Бистрица в контрола

Отборът на Пирин Благоевград победи Витоша Бистрица с 3:1 в другарската среща, която се организира въз основата в Рилци.

Владимир Медвед откри резултата в 14-ата минута, откакто получи отлично извеждащо подаване от Борис Тютюков.

В 20-ата минута Калоян Георгиев от гостите стреля, само че топката мина около вратата. Пет минути по-късно вратарят Ковальов се намеси прелестно, откакто топката бе отклонена от футболист на гостите след осъществяване на свободен удар.

В 34-ата минута Мартин Бачев стреля с глава след свободен удар, само че вратарят на Витоша избави.
Минута по-късно Ковальов направи отлично избавяне против Християн Георгиев, който излезе против него.

Гостите изравниха с гола на Християн Димитров с удар от близко след осъществяване на ъглов удар в самия завършек на полувремето.

В 50-ата минута младият Юлиан Тумбев бе изведен от Борис Тютюков и означи с техничен удар самичък против вратаря.

В 73-ата минута Дмитро Семенив се разписа след хубаво подаване на Данило Кондраков в наказателното поле.

Пирин: Ковальов (75-Й.Димитров), Велев (25-Будинов, 46-Тумбев), Сенхаджи(75-Костов), Бачев, А.Йорданов, Шоколаров (75- В.Янев), Макрецкис (75-Л.Тодоров), Бенгюзов (46-Кондраков), Медвед (75-Маринополев), Тютюков (80-Педински), Семенив.