Отборът на Наполи продължава наказателната си акция в Серия А.

...

Наполи продължава да изумява с представянето си

Отборът на Наполи продължава наказателната си акция в Серия А. Селекцията на Лучано Спалети остава единствената, която е с цялостен точков актив от началото на сезона. Тази вечер " партенопеите " се развихриха при гостуването си на Сампдория, разбивайки " моряците " с 4:0.

Интрига на " Луиджи Ферарис " нямаше, тъй като трите точки бяха изковани още до полувремето. Резултатът бе открит в 10-ата минута, откакто Виктор Осимен получи асистенция от Лоренцо Инсине и не остави късмет на Аудеро.

№24 на неаполитанци не спря да раздава асистенции, като в 39-ата минута Фабиан Руис удвои тяхната преднина.

И в случай че хората на Роберт Д " Аверса имаха очаквания, че ще трансформират нещо след паузата, то проектите им се провалиха с гръм и тропот в 50-ата минута. Чъки Лозано изведе Осимен самичък против Аудеро и рекордната покупка на Наполи не сгреши за 0:3.

Крайното 0:4 бе завършено в 59-ата минута от Жиелински. До края Самп стигна до почетен гол, само че точният изстрел на Антонио Кандрева беше анулиран след интервенция на ВАР.

В идващия кръг Наполи приема вкъщи закъсалия отбор на Каляри. Сампдория гостува на неубедителния до този миг Ювентус.
Източник: fakti.bg