Отборът на Наполи победи Емполи с 3:2 в мач от

...

Наполи се измъчи, но продължава напред за Купата

Отборът на Наполи победи Емполи с 3:2 в мач от 1/8-финалната фаза на Купата на Италия и продължава напред в шампионата. Двата тима непрекъснато си разменяха голове, до момента в който Андреа Петаня не донесе успеха на домакините.

Още в седмата минута Наполи пропиля страховит късмет да открие резултата, откакто ударът на Ирвинг Лосано бе отразен от Джакопо Фурлан.

Все отново Джовани Ди Лоренцо изведе домакините напред в 18-ата минута. След половин час игра обаче Недим Байрами възвърне равенството.

Само 5 минути по-късно Ирвинг Лосано се разписа и още веднъж върна задатъка на своя отбор.

През втората част Байрами се разписа наново със страховит удар от границата на наказателното поле и направи драмата цялостна.

В последна сметка Наполи излезе краен победител, откакто в 77-ата минута Андреа Петаня бе на точното място в точното време, с цел да овладее отбита топка и да я изстреля във вратата на Емполи.

Така момчетата на Дженаро Гатузо не престават напред и чакат спечелилия от двойката Рома - Специя.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `