Отборът на Монтана закри с победа сезона. Воденият от треньора Петър

Отборът на Монтана закри с победа сезона.
Воденият от треньора Петър

Динев и Каската донесоха победата на Монтана над Добруджа в курорта Албена

Отборът на " Монтана " закри с победа сезона.
Воденият от треньора Петър Колев отбор се наложи с 2:0 като посетител на " Добруджа " (Добрич). Появилите се от скамейката след почивката Денис Динев и Владислав Цеков-Каската баха точни за триумфа на стадиона в черноморския курорт Албена.
" Монтана " беше една концепция по-активен през първото полувреме и до 15-та мин. пропусна на три пъти да открие резултата. Още в първата Кевин Беманга излезе самичък против вратаря, само че не съумя да го преодолее. След него на два пъти се „ отличи “ Филип Ежике. После мачът навлезе в подготвително движение.
На почивката ст. треньорът на монтанци Петър Колев направи две смени като Владислав Цеков размени Фичо, а Денис Динев влезе на мястото на Никола Борисов. Осем минути откакто се появи в игра Динев засече с глава центриране от корнер на Димитър Буров и не остави никакъв късмет на Георги Аргилашки. В 68-та мин. и Каската попадна в прегръдките на своите съотборници. Стивън Кирилов открадана една топка от ляво и го откри в пеналта и за Цеков не бе проблеем да я изпрати в мрежата.

Стартовите сформира:
" Добруджа ": Георги Аргилашки-кап., Здравко Серафимов, Димитър Пиргов, Стилиян Николов, Николай Желязков, Шериф Осман, Раел Лолала, Калин Георгиев, Преслав Йорданов, Ангел Ангелов, Андриан Димитров. Треньор: Тодор Киселичков.

" Монтана ": Васил Симеонов, Богдан Костов, Костадин Илиев, Димитър Буров-кап., Никола Борисов, Емил Янчев, Стивън Кирилов, Франк Ландри, Филип Ежике, Александър Тодоров, Кевин Беманга. Треньор: Петър Колев.

Голмайстор: 0:1 Денис Динев (53), 0:2 Владислав Цеков (68).

Главен арбитър: Красимир Кръстев.
Асистенти: Светослав Стойчев, Теодор Петров.

Стадион в черноморския курорт „ Албена ”-200 фенове.
Източник: bulnews.bg