Отборът на Монтана спечели с 2:0 гостуването си на Ботев

...

Монтана остава в играта след 2:0 над Ботев в Гълъбово

Отборът на Монтана завоюва с 2:0 гостуването си на Ботев (Гълъбово) и остана в борбата за топ 3, което му подсигурява бараж за влизане в елитната Първа лига. И двата гола монтанци вкараха през второто полувреме, а в 20-та мин. Йордан Йорданов изпрати топката в гредата. Натискът след почивката продължи и в 63-та мин. централният защитникКристиян Димитров засече центриране от фаул на Иван Коконов и откри резултата. Четвърт час по късно Борислав Балджийски изведе Атанас Илиев самичък против вратаря Мирослав Иванови той не му остави никакъв късмет. „ Доволен съм от играта на момчетата. Остават два мача до края, които ще се опитаме да спечелим и в това време да чакаме някои от тези преди нас в класирането да сгреши”, съобщи президентът на Монтана Румен Панайотов. Победата приближи Монтана единствено на точка от третото място, на което е столичният Локомотив, на две от Ботев (Враца) и на четири от водача Царско село. И трите тима обаче са с мач по-малко.
Източник: bulnews.bg